Batman v Superman: Adaletin Şafağı - 2016 - 3D Half SBS - 1080p - DUAL TR/ENG

Yazar: theizmir, Bugün, 17:11, Görüntülenme: 11

0Batman v Superman: Dawn of Justice ( Batman v Superman: Adaletin Şafağı )

3 BOYUTLU TURBOBİT İNDİR
Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Star Trek Beyond - Star Trek Sonsuzluk - 2016 - 3D Half-SBS - Türkçe Altyazı

Yazar: theizmir, Bugün, 13:42, Görüntülenme: 28

0


Yeniden başlayan serinin 3. halkası olan Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams'tan devralan isim Justin Lin. Kadronun başını Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba çekiyor. Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor.
http://www.imdb.com/title/tt2660888/

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

My First Black Gang Bang 2016 - Eroitk – 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir, Bugün, 11:05, Görüntülenme: 121

0


AJ Applegate and Chanel Heart each get their chance to shine in this black on white gangbang that just keeps on cumming! Taking on five big black cocks at once, these ladies get all they crave to satisfy their insatiable appetities for ruthless hardcore! It`s an interraical fuck fest frenzy where every hole is filled up and then some in My First Black Gangbang.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Yarının Sınırında - TR Dublaj - 720p - 1080p - TR/ENG 3d Film indir

Yazar: theizmir, 20-10-2016, 16:10, Görüntülenme: 82

0

mkvindir1.com 3D Film arşivimiz

Yarının Sınırında - Edge of Tomorrow - 2014 - TR Dublaj - 720p - 1080p - TR/ENG 3d Film indir

Tür: Aksiyon | Bilim-Kurgu
Uzaylıların dünyaya saldırması üzerine dünyadaki ordular birleşir ve uzaylılara karşı savaşmaya başlar. Bill Cage, hiç savaşmamış tecrübesiz bir kumandandır ve kendisine intihar görevi verilir. Daha ilk hamlede öldürülen Cage, dirilip tekrar dünyaya gelir ve kendisini sürekli ölüp dirildiği bir zaman döngüsünün içinde bulur. Bu sayede sürekli aynı gün içerisinde dirilip geri dönerek her seferinde daha güçlü bir şekilde mücadele edecektir.


Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler, 1080p Full HD Mkv Filmler, 720p HD Mkv Filmler, Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Kamasutra - 2012 - ( +18 ) 3D Half SBS

Yazar: theizmir, 20-10-2016, 16:07, Görüntülenme: 156

0
Tek Link indirme seçenekli hazırlanmıştır(+18) Bluray hd kalite 3D Kalite indir
KAMASUTRA İki kelime birleşince Zevkin Kitabı anlamına gelmektedir. Kimilerine göre, Hindistan kökenli bir yaşam tarzıdır. Kimilerine göre ise sadece cinsel birleşme yoludur.
Sadece bir cinsel eylem olarak nitelendirilen Kamasutra eşleşme ve beraberlik yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bir tür yaşama sanatı olarak varsayılmıştır.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Should I Say Yes? 2016 - Eroitk – 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir, 18-10-2016, 18:54, Görüntülenme: 400

0


Sarah has to make one of the toughest decisions of her life … should she accept her boyfriend's marriage proposal? With the help of her BFF Jessie, they breakdown Sarah's past relationships to help determine what her answer will be. What ensues is a sex-filled trip back in time! A clever script, beautiful cast and incredible sexual chemistry help to answer the question that every woman has to ponder … Should I Say Yes?

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Keep It In The Family - Eroitk – 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir, 16-10-2016, 23:40, Görüntülenme: 527

0


Keep It In The Family 2016
Subject to change without notice The family that sucks and fucks together is stuck together! There`s no place these horny kin would rather be than taking family time to a whole new level. Hard body teens, lusty dads and sex-hungry MILFs under one roof can only mean one thing - a hardcore family adventure you`ll never forget!

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

DNA - 2016 Eroitk – 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir, 13-10-2016, 18:10, Görüntülenme: 836

0


Explore the ancient art of the Kama Sutra with your partner and experience pleasure like never before! Join Wicked Pictures exclusive Sex Educator and director jessica drake for a sensual look at one of the oldest books in history. Delight your senses as you explore 25 different positions that will bring you and your lover even closer. Enjoy interviews, demonstrations and explanations of each position, plus three hardcore scenes to inspire you!

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit - 2016 - 1080p - 3D Half-SBS - DuaL ( TR-EN)

Yazar: theizmir, 10-10-2016, 15:01, Görüntülenme: 255

0

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit - Independence Day: Resurgence - 1080p - 3D Half-SBS - DuaL ( TR-EN)


6 KANAL  TÜRKÇE SES İNDİR
Roland Emmerich imzalı 1996 yapımı Oscar Ödüllü Kurtuluş Günü'nün 20 yıl ardından gelen devam filminin yönetmenliğini bir kez daha Emmerich üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King gibi yeni isimler bulunurken, Vivica A. Fox ve Jeff Goldblum ilk filmdeki rolleri için geri dönüyor. İlk filmin başrollerinden Will Smith ise filmde yer almıyor. Uzaylıların dünyayı istila etmeye geldiği bir temayı işleyen ilk film gibi 2. devam halkası da aradan geçen 20 yılın ardından tekrar dünyayı istila etmeye karar veren uzaylı ırkını geri getiriyor. Dünya bir kez daha yokoluşun eşiğine gelmişken tanıdık ve yeni kahramanlar bir kez daha dünyayı kurtarmak için elele veriyor.
Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 
 

Tarzan Efsanesi - The Legend of Tarzan - 2016 - 1080p 3D Half-SBS - DuaL TR-EN

Yazar: theizmir, 10-10-2016, 14:36, Görüntülenme: 263

0


YÜKSEK KALİTE FULL HD 6KANAL TÜRKÇE SES
Anne ve babasını kaybettikten sonra ormanda goriller tarafından büyütülen Tarzan, normal insan hayatına dönmüş, İngiltere'de eşi Jane Porter ile birlikte soylu bir yaşam tarzı sürmektedir. Bir gün Avam Kamarası tarafından yeniden büyüdüğü topraklara, Kongo'da Belçika Kralı tarafından kurulan bağımsız devlete ticaret elçisi olarak gönderilir. Ancak burada Leon Rom'un kurduğu komplodan habersizdir. Her şeyi öğrendiğinde ise eşi Jane'in hayatını kurtartmak için varını yoğunu ortaya koyması gerekecektir. Edgar Rice Burroughs'un ünlü romanının 2016 uyarlamasında Tarzan'ı İsveçli Alexander Skarsgard canlandırıyor.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Herkül: Efsane Başlıyor 3D - Dual - 2014 - 3D Film indir

Yazar: theizmir, 8-10-2016, 15:07, Görüntülenme: 60

0Tarihin en ünlü mitolojik kahramanlarından biri olan Herkül, izleyicisiyle 3D formatında buluşacağı bu yapımda yabancılarla dolu, tekinsiz bir dünyada zorlu bir maceraya atılıyor. Milattan önce 1200 yılında, antik Yunan şehirlerinden birindeyiz. Dünyada yaşayan kraliçelerden biri, Zeus'un cazibesine kapılır ve ondan bir çocuğu olur. Herkül adını verdikleri bu prens için öngörülen kaderde, zalim kralın hanedanlığını sona erdireceği ve şehre düzen getireceği yer almaktadır. Aradan yıllar geçer, kim olduğunu ve aslen nereden geldiğini bilmeyen Herkül'ün istediği tek şey Girit prensesinin aşkına karşılık vermesidir; ne var ki güzel prensesin daha önce kardeşine söz vermiş olması işleri karıştırır. Herkül tam da bu esnada gerçek kimliği ve kaderiyle yüzleşir. Artık önünde iki yol vardır. Herkül, ya aşkına sahip çıkıp güzel prensesle şehirden kaçmak ya da daha önce çizilmiş olan kaderini takip edip bir kahraman olmayı seçmek zorundadır. Kahramanlığa giden yol ise yabancıların tahmin edilemez tuzakları ve tanrıların gazabıyla doludur.
Kaynağını mitolojik hikayeler ve efsanelerden alsa da işin fantastik boyutundan ziyade gerçekçi ve insan yanına odaklanan yapımın yönetmen koltuğunda Die Hard 2 filminin yönetmeni Renny Harlin bulunuyor. Filmin başrollerini ise Kellan Lutz, Scott Adkins ve Gaia Weiss paylaşıyor.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Yargıç - Dredd - 2012 - 3D Half Sbs - Bluray - 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 8-10-2016, 15:04, Görüntülenme: 50

0


http://poral.eu/images/blu-ray/dredd_3d_blu-ray.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1343727/
Gelecekte bir zamandayız. Amerika, radyokaktif bir çöplüğe dönüşmüş. Boston’dan başkent Washington’a kadar sahil boyunca uzanan, 400 milyon insanın sürekli korku içinde yaşadığı dev bir şehir var: 1 Numaralı Büyükşehir. Şehre düzen getirmeye çalışan yegâne kurum ise Yargıçlar. Onlar, hem kanun koyucu, hem yargıç, hem jüri, hem de infaz memuru. Bu Yargıçların en kıdemlisi ise, Dredd…

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 

Latin Step Daughters - 2016 Eroitk – 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir, 7-10-2016, 17:33, Görüntülenme: 777

03D XxX Latin Step Daughters 2016 3d.H.sbs.Mkv
Muy sexy! These fiery little hotties strut around the house with their perfect tits and bouncing butts - how can Step-dad stay away? The temptation is just too much and besides, these girls are horny as hell! They`re gonna get their way no matter what, so what can a guy do but give in and get some seriously caliente hardcore action right here at home! Young, hot and Latina makes for one seriously hot fucking step-daughter!

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Full Hd Filmler

 
 
Önceki Sonraki